Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shaqir Cervadiku - Ma i rand malli se Stambolli 2010.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Lule pavarsie 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Te thirra ne telefon 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Alfabeti i dashurise 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[240] CD Back Cover.JPG 136.5 KB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Tuj kalu n'Paris te Kulla 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Ti ke lind zemra me thy 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Kenge per Xheladin Gashin - Plakun 2010.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[240] Mundesuar nga Liiriidoonzz.txt 49.0  B 18-Apr-2011
[240] Cd Front Cover.JPG 119.4 KB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Kenge per Agim Qelajn 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Dil nga zemra ime 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Gersheti 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Vajza eshte pranver e jetes 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shaqir Cervadiku - Qou Rexho 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 48.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu