Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Sef Duraj - Sikur Euro e Dollar.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - A Kismet A Taksirat 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Nuse me Msit 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Qikat Si Hije Jan 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Qysh po ke qef ti 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Vuaj 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Hallall Ska me ta ba 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Pse Shpinen ma ktheve 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Ndarje Pa kuptim 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Amaneti i Mergimtarit.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Enderr 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj - Premtime nuk jap 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 40.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu