Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Shqiptarve ikur Turqi.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Halili kënga Mahmut Pasha po rrinë krevet.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Gjurë mbi gjurë.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Ahmetë Shtimja.mp3 16.8 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Po komë nijë shpirtë.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Vajtimi i motresë.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Deri nester mbrama.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Ilfido lulja e allit.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Moter e vëlla.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Koka kanë Pjetri i Karadakut.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Morra bjeshken tepjetë.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Prej podrime po vjen haberi.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Halil Hamza burrë i treshë.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Miftar Hasanit 1.mp3 22.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Fryni era qel taraba 2.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Dert mbi dertë.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Kurë topi krisi.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Kral Nikollesë.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salih Krasniqi bised dhe këndim provë.mp3 7.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Alia kënga Krali i Rusit.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Qka po rrinë karshi.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Alija kënga Ibrahim Pashesë.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Kral Nikoll u que këmbë.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Alija kënga Kamer Loshit.mp3 10.2 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ salihi e Ferizi kënga Hoxha Stafe.mp3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Hoxhë Brezhnicesë.mp3 10.0 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Ditë e mira janë dalë në bashqe.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Tre kollzhë po rrinë në derë.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Alija kënga Cana Begut.mp3 13.8 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Rezoj Hana 1.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi Kënga Elivitë.mp3 8.8 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Kallemdrik po shkon si sha.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Prej zemani te lezeti.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Velesë.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Lulëzoj fusha e dushkoj mali.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga 24kater Pashallarë.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Ferizi kënga Hoxhë Brezhnices (e shkurta).mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] ¤ Salihi e Halili kënga Osa Kukesë.mp3 26.5 MB 18-Apr-2011
38 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 256.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu