Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 14.Rovena Dilo - Nen Kuroren E Ullirit.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 04.Rovena Dilo - Fjalet E Qiriut.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 08.Rovena Dilo - Memedheu.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] 13.Rovena Dilo - Si Zogj Me Cicerima.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 03.Rovena Dilo - Fama.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] 07.Rovena Dilo - Kurr Mos Me Lesho (Remix).mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] 02.Rovena Dilo - Celem.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] 05.Rovena Dilo - Thellezat.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] 11.Rovena Dilo - Ftujka.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] 09.Rovena Dilo - Mimoza E Dashurise.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 06.Rovena Dilo - Me Dhe Drite Nga Syri Yt.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 01.Rovena Dilo - Dorezohem.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] 15.Rovena Dilo - Bonus Track - Pertej Kohes.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] 12.Rovena Dilo - Dega E Dafines.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] 10.Rovena Dilo - Kam Frike Nga Dashuria.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 67.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu