Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13 Besarta Kosumi - Mallkuar qofshin.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 09 Armendi,Burimi dhe Bitonia.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Motrat Mustafa - Shyqyr qe e prita.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Meda - Jeto ti jeto.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[240] Dec14244.JPG 546.0 KB 18-Apr-2011
[24] 10 Vilma dhe Kudreti - Smundem pa ty.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 11 Armendi,Burimi dhe Bitonia - Pak me qef pak me zor.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 05 Aziz Murati - Ritmike.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 15 Motrat Hajzeri - E di.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 16 Qemajl Musliu - N'zemren time.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Motrat Mustafa - Gurbetqarit.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 06 Shkurte Gashi - Mua m'ke shkel me kembe.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[240] Dec14246.JPG 1.0 MB 18-Apr-2011
[24] 08 Adnan Daci - Ti me ndave.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Xheza - Gjoana.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 12 Fadil Krasniqi - Sa ne ndahemi.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 14 Remzi Leka - E pranoj.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
18 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 56.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu