Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Qendrim Kodraliu - Ne martesen tende - Live 2010.mp3 5.6 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu Feat Alban Gashi - Zemra ime e shkret - 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Pse u Largove - 2010 .mp3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu Feat Arta Bajrami - Shko kurr mos u kthe - Premier 2010.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Falma at gabim - 2010 .mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Un po vdes e ti Jeto - 2010.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Alban Gashi Feat Qendrim Kodraliu - Qastet e Shkolles - 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Je larg ne gyrbet - Live 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Sa mka mar malli - Live 2010 .mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Qendrim Kodraliu - Pse me tradhtove 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 53.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu