Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Premtim Mehmeti - Xhelozia.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - A ka ma keq.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Dy motra.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - As natan e as n`ket ane.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Bone zemren guri.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Pranoje.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Prap te dua.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Ose une ose ti.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Me fale.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Do te them te dua.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Fjala dashuri.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 40.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu