Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Djali dades 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Ti ne zemren time 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Kan met knu lulije 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Kenge dasmash 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Ka faj syri qe tka pa 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Hyn ne valle prishtinase 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Nusja e dhendrri krah per rah 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Ngjitet kana 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Nazife dhe Merita Bunjaku - Kjaj Mihane 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 26.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu