Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Naxhije Bytyqi - Thrret Prizreni 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Mrika 2010.mp3 15.6 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Zhul Selmani 2010.mp3 6.3 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Pyt Evropa e mahnitun 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Pyt Drenica Dukagjinin 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Ku e kom nan qiftelin e babes 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Qysh se leu kjo dit e gzodit 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Oj Kosove ta puthsha plagen 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Deshmorit Haxhi Kleqka 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Naxhije Bytyqi - Msyn dushmanat 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 51.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu