Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 06 Muhamed Gashi - E kujtoj nje dashuri 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Muhamed Gashi - Ma dhe besen 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Muhamed Gashi - Dashuri moj dashuri 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 75.8 KB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 81.7 KB 18-Apr-2011
[24] 05 Muhamed Gashi - Nuk jam djal qe tradhtoj 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Muhamed Gashi - Luj zeshkane 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Muhamed Gashi - Nuk eshte Zvicra si perpara 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Muhamed Gashi - Ndali krushqit ndali 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 08 Muhamed Gashi - Marrim nuse nga katuni 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 28.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu