Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 06.Mega Yjet - Kush po Vjen 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 12.Mega Yjet - O Qerpik 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] 04.Mega Yjet - Kalle Kalle 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] 05.Mega Yjet - Ku ke moj Ajshe 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] 03.Mega Yjet - Hej Hej Ama 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] 02.Mega Yjet - Hajde Hajde 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] 09.Mega Yjet - Oj Dashnore.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] 07.Mega Yjet - Moj Emira 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 01.Mega Yjet - Flutro moj Dallandysh 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 08.Mega Yjet - Na u Nis Dasma.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 28.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu