Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Lumturie Tahiri - Shiki baba 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Ti vetem ti 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Qysh e kam dashnorin 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Keshtu bejme darsem ne veleshte 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 125.4 KB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Hajde shpirt 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Xhemile 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Zemer zemer 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Vetem tallava 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Zemra ime 2010.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Sagapo 2010.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - A mke dashuru ndonjehere 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 144.1 KB 18-Apr-2011
[24] Lumturie Tahiri - Teper jemi dashuru 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu