Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Liridon Bajgora - Rrang e dang 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Tallava 2010.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Oj dora me kan 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Nusja e re sprek pun me dor 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Flutur flutur per hava 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Gjane gajne 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - me shikon me shikon 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Hajde me shuplak 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Oj lulie pllumbi i bardh 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Nae kallim 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Ley lim Ley 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - A te tha nana udha e mbar 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Mos qaj zemer 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Jam ba si deti i vdekur 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Zeshkanja sherben raki 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Un dhe ti 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Te kisha me u ba flutur 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Liridon Bajgora - Oj lulie pllumbi i kuq 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
18 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 63.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu