Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Leta - Tallava 2010.mp3 9.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Hallakam u ba 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Nusja e mire 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Jo per ty se nenqmoj veten 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Me se shumti mu dhimt nana 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Me shaka ja nis dashnia 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Hajde lujo shpirti jem 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Kafe muhabet 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Nusja me uvak 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Po vjen nusja 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 57.3 KB 18-Apr-2011
[24] Leta - Qikat e lazdrume 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Leta -Dada sale 2010.mp3 975.9 KB 18-Apr-2011
[24] Leta - Kendojne motrat pa pushu 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - Alo alo 2010.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Leta - E embel dashnia 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 65.1 KB 18-Apr-2011
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 58.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu