Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Lendita Selimi - Ne nje dasem 2010.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Lej lej 2010.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Amanet 2010.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Na ka nda dyve nje oqean 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Oj lulije 2010.mp3 1.5 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Skam lan vend pa e permen 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Mos me lini vete 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Ani moj e mira 2010.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Jalla shofer jalla 2010.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Emine 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Xhelozia 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Pse spo qohesh me vallzu 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - As kafe as llafe 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Italia 2010.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Lendita Selimi - Prishtinen e kallem 2010.mp3 984.5 KB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 28.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu