Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07 IBRAHIM KASAMI - NUSJA E SHTIR - 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 08 IBRAHIM KASAMI - JE TRADHTARE - 2010.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] 01 IBRAHIM KASAMI - ISEN AGA - 2010.mp3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] 06 IBRAHIM KASAMI - TE DUA - 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 03 IBRAHIM KASAMI - LUJNA NE DISKOTEKE - 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 09 IBRAHIM KASAMI - TALLAVA 2 - 2010.mp3 13.6 MB 18-Apr-2011
[24] 11 IBRAHIM KASAMI - TALLAVA 3 - 2010.mp3 6.7 MB 18-Apr-2011
[24] 10 IBRAHIM KASAMI - TALLAVA 1 - 2010.mp3 12.4 MB 18-Apr-2011
[24] 04 IBRAHIM KASAMI - BIJA E NENES NUSE SHKON - 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] 02 IBRAHIM KASAMI PANDORA - PSE PO NGUTESH - 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 05 IBRAHIM KASAMI - KUSH NA NDAU - 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 65.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu