Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Gjyste Vulaj - Zemra Me Ngjites Nuk Kapet 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Potpuri Popullore 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Ti Me Ben Te Pasur Pa Para 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Je 1-Shi 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Me Shpeto Ose Me Vra 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Luaj Me Mua 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Dil Moj E Bukur 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - E Kane Kot 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Si Akullorja Ne Korrik 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Jam Merzitur Shume Per Ty 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Zemer Zemer 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Ti Veq Ti 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Asnjehere Nuk Ta Kam Prish 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Te Padit Syri Kur Dashuron 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjyste Vulaj - Potpuri Popullore ( Live 2010).mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 52.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu