Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 06 Flora Gashi - A mke dashte 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 08 Flora Gashi - Ah tradhti 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Flora Gashi - Sonte 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Flora Gashi - Me fat o vella 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[240] Flora Gashi CD Cover Back.JPG 82.5 KB 18-Apr-2011
[240] Flora Gashi CD Cover Front.JPG 77.5 KB 18-Apr-2011
[24] 05 Flora Gashi - Malli gurbetit 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Flora Gashi - Eja ketu 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Flora Gashi - Pa ty 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 26.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu