Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13.Edi Krasniqi - Ska rendsi a jam i pari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 07.Edi Krasniqi - Hajde shoto mashalla.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 02.Edi Krasniqi - Zemer.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 12.Edi Krasniqi - Lamtumir o shpirti im.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] 05.Edi Krasniqi - Italia.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] 01.Edi Krasniqi - Emine.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] 08.Edi Krasniqi - Ti ne zemren time.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 16.Edi Krasniqi - Per ty.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] 14.Edi Krasniqi - Une me jarana.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] 09.Edi Krasniqi - Un nuk jam si ti.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 06.Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] 10.Edi Krasniqi - Na vjen dita edhe neve.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] 03.Edi Krasniqi - Kjo unaz.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 17.Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] 04.Edi Krasniqi - Hajde nvalle qike.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] 11.Edi Krasniqi - Po ta silli rreth e rreth.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 15.Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 69.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu