Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 08 Buqe Rama - Ti e ke synin e unte 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] 09 Buqe Rama - Nuk ta fali zemren 1000 here 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[240] Buqe CD Cover Front.JPG 136.6 KB 18-Apr-2011
[24] 05 Buqe Rama - 1000 Shanca ty me ti dhane 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 06 Buqe Rama - Hajde Loqkaman 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 10 Buqe Rama - Milona Hilet e tua 2010.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[240] Buqe CD Cover Back.JPG 154.9 KB 18-Apr-2011
[24] 01 Buqe Rama - Po luajne vallen qikat e mira 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Buqe Rama Daim Lala - Dashnin na ndane 2010.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Buqe Rama Daim Lala - Flasin nga xhelozia 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Buqe Rama - Lulije fellenza 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Buqe Rama - Meshkujt Llafazan 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 36.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu