Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 06 Besjani - Rri veq pak 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] 08 Besjani - Qe esht kjo jet 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] 09 Besjani - Vet me the te dua 2010.mp3 1.4 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Besjani - Luje doren me kan 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Besjani - Kur dola te kroni 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Besjani - Jam djal trim dai 2010.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] 13 Besjani - Mos u largo 2010.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 10 Besjani - rreth e rreth i rash Kosoves 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Besjani - Sikur fluter shkon tuj kcy 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Besjani - Po bajm lum e mashalla 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] 05 Besjani - Lexo me zemren tende 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 11 Besjani - Vallja shqip esht e jona 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] 12 Besjani - Fjala e fundit 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu