Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Aferdita Bajrami - Rri me mua 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita bajrami - Kujtoj pritjen 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Afardita Bajrami - Mos thuj neser e pas neser 2010.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Mu afro 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Me tranon 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Ikja jote 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Te premtoj 2010.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Spaska qen naiv 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Bajrami - Jeta ime 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 26.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu