Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 05Adnan Kryeziu dhe Bukurie Zogaj - Hyn ne valle 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[240] Cd Cover Back.JPG 198.3 KB 18-Apr-2011
[24] 04Adnan Kryeziu dhe Bukurie Zogaj - Hajde zemra ime 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 06Adnan Kryeziu - As kafe as llafe 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] 02Adnan Kryeziu - Te dua te dua 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] 10Adnan Kryeziu - Tallava 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] 09Adnan Kryeziu - E embel dashnia 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] 08Adnan Kryeziu - Qik kalova rruges sate 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] 01Adnan Kryeziu - Boll kam prit 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 07Adnan Kryeziu - Iku Beqaria 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] 03Adnan Kryeziu - Me ti puth dy syt e ballit 2010.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[240] Cd Cover Front.JPG 215.2 KB 18-Apr-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 30.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu