Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[240] folder.jpg 33.0 KB 19-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Qik kalova rruges sate.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu & Bukurie - Zogaj - Hajde zemra ime.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Iku beqaria.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu -Te dua te dua.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Tallava.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - E embel dashnia.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Me ti puth dy syt e ballit.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - As kafe as llafe.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Adnan Kryeziu - Boll kam prit.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 26.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu