Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Vllezrit Krasniqi - Me flori te kisha mbulu.mp3 2.5 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Maturant.mp3 2.5 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Nata e sontit.mp3 3.1 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Ne takimin ton.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Sta kam dit kimetin nane.mp3 3.9 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Kush po hyne ne valle.mp3 3.1 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Kur te behesh nuse.mp3 2.9 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Herae par kur te kam pa.mp3 3.1 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Arshiku i yt.mp3 2.3 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Iku beqaria.mp3 3.0 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Kaqurrellat.mp3 3.3 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Kur ta kujtosh prizerenin.mp3 3.2 MB 25-Jul-2009
[24] Vllezrit Krasniqi - Ah moj qiko koke sherr.mp3 2.7 MB 25-Jul-2009
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 38.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu