Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Vllezrit Abazi - Sa Fort Qe Te Dua 2009.mp3 3.8 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Sa Shum Koh Nuk Jemi Pa 2009.mp3 2.6 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Si Zog Mali 2009.mp3 3.5 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Pse Prej Meje Nuk Largrohesh 2009.mp3 3.8 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Kaloj Koha 2009.mp3 4.3 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Dikur E Kam Dasht Nje Vajz 2009.mp3 4.1 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - Eja Hyn Ne Valle 2009.mp3 3.6 MB 15-Jul-2009
[24] Vllezrit Abazi - A Do Te Vish Ne Ket Pranver 2009.mp3 3.0 MB 15-Jul-2009
8 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 28.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu