Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona - Shkojshin e thojshin.mp3 9.6 MB 09-Jul-2009
[24] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona - Saj zezo moj saj lajrosh.mp3 4.0 MB 09-Jul-2009
[24] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona - Rreth e rreth i rash kumanoves.mp3 3.8 MB 09-Jul-2009
[24] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona - Dil oj cuc e bukur.mp3 4.3 MB 09-Jul-2009
[24] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona - Apo vjen me mue.mp3 3.3 MB 09-Jul-2009
5 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 24.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu