Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07. O sa e kam dasht nje zambak te bardh.mp3 2.9 MB 17-Jul-2009
[24] 08. Tjeter kush ne zemren tande ka hy.mp3 4.5 MB 17-Jul-2009
[24] 09. Valle kosovare.mp3 3.4 MB 17-Jul-2009
[24] 06. Nusja jon e bukur.mp3 4.3 MB 17-Jul-2009
[24] 05. Nje soj esht per ty nje soj esht per mu.mp3 2.7 MB 17-Jul-2009
[24] 02. Goc Tirane.mp3 2.4 MB 17-Jul-2009
[24] 03. Kur e pash at vajzen te shkolla.mp3 2.9 MB 17-Jul-2009
[24] 04. Kush u qu me vallxu.mp3 3.7 MB 17-Jul-2009
[24] 01. Bjeri gajdes gajdegji.mp3 3.0 MB 17-Jul-2009
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 29.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu