Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shkurta Gashi - Dikur te deshta.mp3 2.9 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Mos me thuaj lamtumir.mp3 3.0 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Larg nga syt.mp3 3.8 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Kthehu shpirti im.mp3 3.6 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Fol qka ta don zemra.mp3 4.0 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Vet une jam dukat.mp3 2.9 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Mua m ke shkell me kemb.mp3 3.6 MB 29-Jul-2009
[24] Shkurta Gashi - Nata e fundit.mp3 3.5 MB 29-Jul-2009
8 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 27.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu