Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Sef Duraj - Skam Lan Vend Pa Te Permend.mp3 3.2 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Ra Dashnia Me Humbi Vedia.mp3 3.6 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Syni Po Me Loton.mp3 3.1 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Ta Hangsha Zemren.mp3 3.7 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall.mp3 2.8 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Ti Ske Faj.mp3 4.1 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Pavarsia.mp3 3.0 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Mergimtarit.mp3 2.9 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla.mp3 2.8 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Kam Te Drejt Ta Di Ku Je.mp3 3.9 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Kush Je Ti Qe Me Le Pa Gjum.mp3 4.2 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Luje Vallen Pak Per Mu.mp3 2.8 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Mbi Trupin Tim.mp3 5.1 MB 12-Jul-2009
[24] Sef Duraj - Dashuria Esht Me Qef.mp3 2.7 MB 12-Jul-2009
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 47.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu