Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Riza Zyberi - Si Ste Erdhi Keq.mp3 1.8 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Shko Moter ne dasmen e saj.mp3 1.9 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Pse me rrine moj vashe.mp3 3.8 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Sonte kemi darsem.mp3 3.1 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Vdekja Ne Gurbet.mp3 2.1 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Zejnep.mp3 1.3 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Xheneta.mp3 3.5 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Pse Mua Ne vetmi Me Le.mp3 1.4 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Ndale Rrugen.mp3 1.2 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Harrom mua.mp3 2.1 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Do te shkoj prej katundi.mp3 3.3 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Dikur nane ke qene e re.mp3 3.7 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Hidhe Vallen.mp3 1.5 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Ishte nate e qete pranvere.mp3 3.1 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Ndahen Dy Te Dashuruar.mp3 2.1 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Mos me shiko ne sy.mp3 4.6 MB 18-May-2009
[24] Riza Zyberi - Ah mori e mejra.mp3 3.6 MB 18-May-2009
17 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu