Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Tradhtare.MP3 3.3 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - U linda fukara.MP3 1.5 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Me erdh nje lajm i zi.MP3 4.7 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Kush mi qan hallet.MP3 2.9 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Kur mora vesh se tkan feju.MP3 3.7 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Ka ardh koha shum e keqe.MP3 4.1 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Gurbeti.MP3 4.0 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Hajde lule kuqe.MP3 5.8 MB 18-Jul-2009
[24] Misini dhe Muhamet Rugova - Dashuria ne internet.MP3 3.6 MB 18-Jul-2009
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu