Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Mergim Mjeku - Nje Pik Loti.mp3 4.0 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Ndahet zemra.mp3 2.4 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Nje Unaz.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Per Buqen O Llokum Llokumi Im.mp3 3.9 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Pina Viski.mp3 4.0 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Per Fejesen e Lirit.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Moj Mihone.mp3 4.7 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Moj Katile.mp3 4.0 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Hajde luj o shpirti jem Per Albanin.mp3 3.4 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Frajer Katastrofa.mp3 3.8 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Hajde me Mu.mp3 5.1 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Mall e kam me dal nsokak.mp3 4.8 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - Mashalla po bojn per ty.mp3 5.2 MB 28-Aug-2009
[24] Mergim Mjeku - E boj zemren guri Tallava.mp3 7.0 MB 28-Aug-2009
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 59.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu