Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Mera Zyberi - Sot festojm synetin 2009.mp3 4.4 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Te lumt na qe jemi shqiptar 2009.mp3 3.0 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Un me ty e ti me mu 2009.mp3 3.1 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Qikat kosovare 2009.mp3 3.2 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Per hajr 2009.mp3 6.1 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Per buzet tua vdes 2009.mp3 3.6 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Dashnia na bashkon 2009.mp3 4.0 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - E ti moj nuse 2009.mp3 2.6 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Kendojn motrat pa pushu 2009.mp3 3.7 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Me ndenja nuk luhet 2009.mp3 3.6 MB 11-Aug-2009
[24] Mera Zyberi - Beqarin qaje me lot 2009.mp3 3.2 MB 11-Aug-2009
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 40.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu