Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Luta - Shkojshin E Thojshin Lulia Nuk Ban.mp3 3.6 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Oj Lulie Pllumbi I Bardh.mp3 3.6 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Tallava.mp3 5.5 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Zemer Me Dogji Malli.mp3 3.5 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Zemra Zemra Ka Pas Mall.mp3 2.5 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - O Kur E Pash Oj Nan At Vajzen Te Shkolla.mp3 4.2 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Ngoni Shok Aman More Vllazni.mp3 8.0 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Kalle Moj Kalle Malin.mp3 3.9 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Jena Gezu.mp3 3.6 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Krisi Pushka U Nis Dasma.mp3 6.4 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Lulien Lulien Na E Kem Kunat.mp3 5.0 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Moj Sugarja E Nanes.mp3 3.2 MB 04-Jul-2009
[24] Luta - Haxhere Haxhere.mp3 4.4 MB 04-Jul-2009
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 57.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu