Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Lori - Dashuria Jon Nuk Ndahet.mp3 3.4 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Mos Beso.mp3 3.0 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Moj Dashnia E Par.mp3 2.8 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Pik Me Rrema.mp3 1.8 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Mir Se Vini Ju Dasmor.mp3 2.9 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Quni I Bukur.mp3 2.4 MB 09-Jul-2009
[24] Lori Dhe Adnan Daci - Keng Gurbeti.mp3 2.4 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Vllau Jon i Embel.mp3 1.9 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Kur E Pash At Djalin Te Shkolla.mp3 1.8 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Ishin Puthje Mekatare.mp3 2.5 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Ende Te Dua.mp3 3.2 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Eja Po Te Pres Sante.mp3 4.7 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Behu Si Je.mp3 2.0 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Flitet.mp3 3.1 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Hajde Luje Vallen.mp3 2.8 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Ah Dashni E Vjeter.mp3 2.6 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Hajde Lujna Qika Djem.mp3 2.7 MB 09-Jul-2009
[24] Lori - Krejt Bota Le Ta Dije.mp3 2.1 MB 09-Jul-2009
18 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 48.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu