Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 17. Dani - Krejt mi ke perzi.mp3 3.9 MB 29-Jul-2009
[24] 16. Ekrem Ymeri - Eja e dashur.mp3 4.4 MB 29-Jul-2009
[24] 15. Dani - Tradhetare.mp3 3.8 MB 29-Jul-2009
[24] 14. Dani - Asaj.mp3 4.2 MB 29-Jul-2009
[24] 13. Xhevate Bytyqi - Po nuk qenka e vertet.mp3 3.1 MB 29-Jul-2009
[24] 12. Dani - Ata syte e tu.mp3 4.1 MB 29-Jul-2009
[24] 11. Ryva Kajtazi - Barnatorja.mp3 3.6 MB 29-Jul-2009
[24] 10. Xhavit Sadiku - Dy data ne kalendar.mp3 3.5 MB 29-Jul-2009
[24] 09. Dani dhe Sofra Pejane - Kenge kushtuar Ekrem Turjakes.mp3 2.8 MB 29-Jul-2009
[24] 08. Adrian Gaxha feat. SnouBlack - Ti tani.mp3 3.4 MB 29-Jul-2009
[24] 07. Dani - Edhe 1000 vjet.mp3 3.8 MB 29-Jul-2009
[24] 06. Sokol Gjakova - I lumtur nuk jam.mp3 3.0 MB 29-Jul-2009
[24] 05. Dani dhe Adrian Gaxha - Si kjo raki.mp3 3.2 MB 29-Jul-2009
[24] 04. Malsori - Lamtumire.mp3 4.2 MB 29-Jul-2009
[24] 02. Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime.mp3 3.7 MB 29-Jul-2009
[24] 18. Antigona Sejdiu - U treten enderat.mp3 3.9 MB 29-Jul-2009
[24] 03. Dani - Te kam dasht dhe te dua.mp3 3.1 MB 29-Jul-2009
[24] 01. Dani - Jeta pa ty.mp3 4.3 MB 29-Jul-2009
18 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 66.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu