Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10 Gazmend Kelmendi - Kur prej teje u ndava.mp3 449.5 KB 18-Dec-2008
[24] 09 Gazmend Kelmendi - Dola me shetit ne bashqe.mp3 1.1 MB 18-Dec-2008
[24] 11 Gazmend Kelmendi - Kno mor zogu i malit.mp3 1.0 MB 18-Dec-2008
[24] 12 Gazmend Kelmendi - Fjalet qe na ndan.mp3 1.9 MB 18-Dec-2008
[24] 13 Gazmend Kelmendi - Nuk jam ma sikur atehere.mp3 2.0 MB 18-Dec-2008
[24] 08 Gazmend Kelmendi - Xhamadani vija vija.mp3 1.8 MB 18-Dec-2008
[24] 07 Gazmend Kelmendi - Kalle kalle malin.mp3 1.0 MB 18-Dec-2008
[24] 03 Gazmend Kelmendi - Me shtate dry.mp3 1.4 MB 18-Dec-2008
[24] 02 Gazmend Kelmendi - Qikat si ti kan nafak.mp3 1.1 MB 18-Dec-2008
[24] 04 Gazmend Kelmendi - Krejt me rend.mp3 1.7 MB 18-Dec-2008
[24] 05 Gazmend Kelmendi - Akrapat mbi sahat.mp3 1.6 MB 18-Dec-2008
[24] 06 Gazmend Kelmendi - Goce e vogel.mp3 959.6 KB 18-Dec-2008
[24] 01 Gazmend Kelmendi - Beje zot.mp3 1.2 MB 18-Dec-2008
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 17.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu