Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Flamur Terziu - Ne Zemren Time.mp3 3.1 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Mbushnaj Gotat Me Raki.mp3 2.9 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Qaj Moj Zemer.mp3 2.6 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Skam Lan Vend Pa T Permend.mp3 2.7 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Ti Ne Zemren Time.mp3 2.5 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Lulie Belholla.mp3 2.1 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Lujna Me Tupana.mp3 3.4 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Haj Boni Mashalla.mp3 2.6 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Era Po Fryn.mp3 2.1 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Hajde Moj Dashnie.mp3 1.8 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Hajde Shpirti Im.mp3 3.2 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Kush Po E Nis Dasmen.mp3 3.0 MB 26-Jun-2009
[24] Flamur Terziu - Dridhe At Mindil.mp3 2.4 MB 26-Jun-2009
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 34.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu