Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Edi Furra dhe Tosi - Sofra.mp3 71.6 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Tuma Kuqe.mp3 15.7 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Moj Tiran.mp3 9.3 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 8.mp3 69.2 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 7.mp3 85.3 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 6.mp3 60.1 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 5.mp3 25.6 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 4.mp3 97.7 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 3.mp3 102.8 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 2.mp3 18.1 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Live Potpuri 1.mp3 46.7 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Kenget e vjetra.mp3 21.0 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Keng te lehta.mp3 42.2 MB 07-Sep-2009
[24] Edi Furra - Ah moj Shkoder Shkodrra jon.mp3 7.2 MB 07-Sep-2009
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 672.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu