Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Bekimi dhe Bardha - Po kendojn motrat me daire.mp3 1.7 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Tallava 01.mp3 4.9 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Une e kam nje kasitefon.mp3 3.5 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Nisja tash me def.mp3 3.8 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Me kajde defit.mp3 3.6 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Kur do bohesh nuse coco.mp3 3.5 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Kush po vjen me temen.mp3 1.2 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Luj qyqy.mp3 4.3 MB 07-Aug-2009
[24] Bekimi dhe Bardha - Hajde me shuplak.mp3 3.2 MB 07-Aug-2009
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 29.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu