Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Aferdita Demaku - Zemer.mp3 3.2 MB 23-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - A te kam than.mp3 2.8 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Ska rendsi a jam e para.mp3 2.9 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Ta kisha dit.mp3 3.0 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Treqin krushqi ne rruga jan nis.mp3 2.4 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Un nuk jam si ti.mp3 3.8 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Sjan per mua buzet tua.mp3 2.8 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Telefoni kur cingrroj.mp3 2.6 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Po thot baba kalle krejt.mp3 2.6 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Do ta kallim.mp3 2.2 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Bama hallall nan.mp3 4.7 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Hajde me shuplak.mp3 3.6 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Kush te ka rrejt e te ka than.mp3 3.1 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Me mashtruan syt e tu.mp3 3.9 MB 22-Jul-2009
[24] Aferdita Demaku - Ne nuk na dhimbet malli.mp3 2.8 MB 22-Jul-2009
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 46.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu