Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] Zaim Hasrama - Vogelushe [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] YLLKA KUQI , ZEQ KUQI DHE ALBERIE HADERGJONAJ -POTPURI [2009 NEW ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ylli - Krejt Ndryshe - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ylberi dhe Gafurri [ Albumi ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xhemil Saliu - Gurbeti [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xhelali dhe Bajram Haliti - Knoj me vullnet [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] XheLa - Emine Emine [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xheki - Sante Dua Me U Pi - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xhavit Sadiku Xhevahiret - Beje Zot - [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xhavit Bistrica - Shpirt sa me don [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xeni Dhe Korab Jetishi - Dashuria Pa Fat - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Xeni - Live Gjilan [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Wes Alboz - Click Clack [ Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Susuri - Simpatia [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Qetaj - Trimave te shales - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Mziu - Mpuq [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Krasniqi - Sta Kam Dit Kimetin Nane - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Gashi - Kemi nje Shqipe me nje Falmur [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Bajra - Syl Rezalla - Musa Halili - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Aliu - Live 02.05.09 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vllezrit Abazi - Pse Prej Meje Nuk Lagrohesh - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vizi Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vitori Leksaj - Nuse nga qyteti [ ALBUM 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Violet Kukaj - Album [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Viola - Ti Zemer Nuk Kishe [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vellezerit Memaj - Besa Bese [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valton Krasniqi - Moj Tradhtare [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valon Haliti - Askush nuk na ndalon ( Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valle Dasmash - Album [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valbona Spahiu - Zemer Zemer ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valbona Spahiu - N'kajde Defit [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Valbona Spahiu - Luj Zemer [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vajzat E Shkupi Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Vajza Kosovare Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] VA - Kosovo - Music of Albanian Kosovars (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Troja - Amaneti i Clownit Abum 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] TOP FEST 6 Part 2 ( 10 ) Kenge Shkarko [dir] 20-Nov-2017
[dir] Top Fest 6 [13 Kenge ] Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Top Emra 6 - Premier [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] The Cannibalz - Kurkush sum don [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Teuta.Thaqi.dhe.Grupi.Jehona-Rreth.e.rreth.i.rash.kumanoves.Album.2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Teuta Selimi - Telefonin ne dor e mora 2009 (Album) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Teuta Selimi - Live 20.05.2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Teuta dhe Lumja - Tallava [ Te Huazuara Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] tallva special 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Tallava 2009 [ 2 Albume] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Suat Ajdini - Moj Katile [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Suada Bytyqi - Qapkene [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Smajli Viola Bashkim Spahiu - [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Smajl Puraj - Mirmengjesi Interesi [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Skillz - Sex, Rap & Money (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sinani Ermali Sabria - Dea me Dashuri [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sinan Hoxha - Xhelozia [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shyhrete Behluli - Evladi [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shqipe Kastrati - Do ta them ne sy ( Album LIVE ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shpat Kasapi - Live Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shkurte Fejza - Per Ju Deshmor [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shkurte Fejza - E Mora Kuferin ( Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shkurta Gashi - Kthehu [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shkelqim Kosova [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Shaqir Cervadiku - Na Ngroh Pavarsia [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Selami Kolonja - Kur Te Flas - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sefe Duraj Albumi Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sef Duraj Live Tanzpalas 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sef Duraj - Mori mjalta me sheqer [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sef Duraj - Live [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sanije Doberlani [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sabri Fejzullahu - Kafe muhabet [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Sabi - Live [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ryva Kajtazi - Barnatorja [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ruzhdi - Valle (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Rrufeja - 3 Ideja Neja Te Rrufeja [Allbum 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Rovena Stefa - Lum Lum Albumi 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Riza Zyberi [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Rifadia Dhe Edi - Thash E M Tha [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Remzia Nexhat Saranda Shpati Antigona - Jeton dashuria jone [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Remi - Ndryshe [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Prralla me tupan ne KTV [dir] 20-Nov-2017
[dir] Pro Band me Musafir [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Pro Band - Hajde me Mu [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Potpuri Me Yjet [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Poni, Mariola, Vjollca Luka,Greta - Popullore te jugut (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Poni - Laj Fustanin [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Pishat [Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Per Knaqsi Te Shpirtit [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Pandora - Kur i Mbusha 20 vjet-Live [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Pandora - Kajde Defit ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Orhan Rxhepi - Mir se vjen Ramazan [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nysret Sheremeti - Ah moj vajz ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nysret Haxha - 500 Vjet [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nusja dhe Dhendrri [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nuk Kam Faj - Album [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] NRG Band - Nina [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Noizy - Pak me ndyshe [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Njazi Boneshta - Dashuri moj dashuro [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Niset Dasma Fillon Vallja [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nexhat Osmani 2009 Komplet Albumi [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nexha Tallava [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] NEW-Dini 2009 Komplet Albumi (LIVE)-NEW [dir] 20-Nov-2017
[dir] Neolit Band [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nazmije Mustafa - Live [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nazmi Makreshi - Ti Je Fajtore [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Nazife Bunjaku - Moj Kosov [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Naser Tmava Live [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Naser Rexhepi - Vetem ty (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Muzik t'Sheherlive ( LIVE ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Musa - Ti Katile ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Muharrem Ahmeti me Musafir [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Muharrem Ahmeti - Luj Luj [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Muhamet Sejdiu - Boll rrena - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Motrat Mustafa - Kqyrni Shoqe [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Motrat Mustafa - Album [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Motrat Hajzeri - Ah dashni ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Motrat Bujari - Shkojm ne Disko [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Motra Mustafa - Potpuri (2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Misini dhe Muhamet Rugova - Dashuria ne internet ( Albumi 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mirash dhe Kol Bardheci - A dashni a dashni ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mimoza Mentori Erkani Elvana - Tallava [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mima - Shpirt e zemer [ Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mhill Krasniqi - Zemer - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meriton Vatoci - Dridhe Sille [ Album2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Merita Rugova - Valle me def dhe harmonik ( Albumi 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mergim Mjeku - Frajer katastrofa (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mergim Kengtari - Shikom Moj Vajz [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mera Zyberi - Dashnia na Bashkon [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mentor Kurtishi - Vuaj Vuaj [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mentor Ejupi - Live Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mendim Elezkurtaj - Lamtumir(Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Memi - Hajde dalim pak [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meli Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meli [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mega Yjet [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meda Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meda - Live ne Cool Pix [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Meda - Kur e Don e Don [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mc Records [ Albumi ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Maya, Vera Laci, Vjollca Luka,Greta koci etj - [ ALBUM me kenge popullore dhe jugu 2009 ] 1 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Maya Alickaj Lum Kjo Toke ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Masar Gjakova - Tash Je Martuar [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mahmuti Shyhretja Remizja - Ah Dashni [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati - Mendo [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Luta - Kalle moj kalle malin [ Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lut Mitrovica - Tallava [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Luli Show - [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lori - Eja Po Te Pres Sante Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lori - Dashuri [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Liridoni - Mos trazo plagen e vjeter ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Liridon Bajgora - Hajde Sa Shyret ( Albumi 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lindor Krasniqi Tallva 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Unazen [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Linda Shabani - Ruaj Unazen [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Leta Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Leta - Dasma Jon Ka Fillu - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Lendita Selimi - Gurbeti - Live Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Labinot Tahiri Dhe Don Labi [ 22 Kenge Live HQ 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Labi Album 2009 Komplett [dir] 20-Nov-2017
[dir] Labi 5 keng Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Kristi [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Kosova Feston 2009 (keng e Koncertit pavarsihes te kosoves ne prishtin [18 kenge] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Korab Shaqiri - Të kam gjetur (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Koleksion Tallava-Muhameti Bajrami Teuta Mimoza Live [dir] 20-Nov-2017
[dir] Koleksion Per Maturant [dir] 20-Nov-2017
[dir] Koda Album 2009 Live [ Premier ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike 2009 [ Komplet Kenget ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike - [Exlusive 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Kenan Salihu Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Keli - Unaza kujtim ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Keli - Ne Darsmen Time [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Jeton Kuqi - Ty te du ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Jeta pa ty - 2009 (Kollazh) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Jaseri - Tallava [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hysni Klinaku( Live 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hysni Klinaku - Mere Ket Dhurat [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hysen Trubareva [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hysen Trubareva - A Zemer [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hyjneshat [Album 2oo9] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hitet e Veres - SuperSonic [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] HIT Pas HITI Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hevzi Aliu - Meli Meli Live [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hazir Qelaj - Do ti Ruaj kujtimet ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hamez Llapqeva[Deshmoreve te Lirise] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hamez Llapqeva - Per ty Kosove 2 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Hamez Llapqeva - Per ty Kosove 1 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Halit Avdyli [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Greta Koci - Do me shaje nena [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gjyste Vulaj - Live Tallava [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gjeto Luca - Mori Molla Sherbetli - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gezuar me Ne [therandamusic.com] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gezim Doberdolani - Te Kam Prit [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Geni - A moj zemer ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gazmend Rama - Kthehu [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gazmend Kelmendi - Krejt me rend [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava [Album 2009)] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Flora.Gashi-Sala-Ramize.Caka-Hidhe.qiko.at.mindil-Album.2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Flora Gashi - Hajde me shuplak [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Flamur Terziu - Qaj moj Zemer [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Flamur Berisha [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fisniket - Keng Qe sjell Fat - Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fikrie E Shkurte Lushaku - Dy Tri Dit ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fidani Vogel [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fidani Vogel - Oj Zemra Ime Zemra Ime ( Albumi ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Festivali RTSH - [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] FER Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Faton Berisha - Gurbeti ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fatmir Hoxha - Live 2009 [ 12 Kenge ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Faik Rama - Per Tjeter Te Kan Martu [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fahrije Zogaj - Akull e Zjarr [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Fadili dhe Vjosa - Leylim Ley [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] EuroVision 2009 - SongContest [2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Etnon Engjujt - Leibe Anna ( Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ernimi - E mallkoj [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ermira Babaliu - Lulet e majit [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ermelinda Lajcaj - Romeo e Zhuljeta [Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ermal Fejzullahu - Krejt Po Sillet [ Album 2009 Pa Reklam] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Enver Kolgeci - Moj e mir belin e holle [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Enver Ademi - Genjeshtare [ Album2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Eli Fara - Te dua per vete [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Elham Bekteshi , Sokol Ahmeti - Pa pare ska ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] edmond muho [dir] 20-Nov-2017
[dir] Edi Furra Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Edi Furra - Live neper darsma ALBUM 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Edi dhe Fatos Furra [ Live 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Duli - Malli Per Atdheun [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Drilon Berisha - E Pa Bes [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Dj Cimi - Mehmet Kosova [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Dj Blindi Ft. Dj Blunt , Lil Jon - Aj Aj ( Remixa Bomb Per Kerre Diskoteka Shkarkoni ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Dini - Unaza [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Diana Ruqi [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Demir Krasniqi [ Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Dava Gjergji - Djemt na i ktheni - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Daim Lala - Po na ndajn [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Cyanide - Elementi i Surprizes [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Buzet e tua - Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Burimi dhe Sanimetja - Tallava Live [dir] 20-Nov-2017
[dir] Burim Aliu - Te kam xhan - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Buqe Rama - Mesazhi i Fundit [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bujar Gashi - Ajo Shkoj [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Blerim Ramadani - Pse [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Blerim Nuredini - Valle Dasmash [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Blerim Berisha Beli - Luje Luje [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bilbilat - Maturant ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bilbilat Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] B-Genius - Perjet [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besnik Zeqiri - Dashurova Syte u Tu [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besnik Pamaj - [ Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besjan Gashi - Fjala e fundit (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besim Muhaxheri Strinca - Kenge Dasmash [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besim Morina - Qke Moj Zemer - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Besim Bajrami - a don zemren me ma thy ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Beseim Zeqiri - Pse ashtu pse keshtu - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Berati dhe Qumilat - Live Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Berati Dhe Qumilat - Fjala e fundit ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Beli - Tallava [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bekim Kumanova Dhe Bardha - Luj Qyqek - [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bekim Kumanova 2009 Komplet Albumi-NEW- [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bekim Kumanova - Tallava Live[ Te Huazuara Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bekim Kastrati - Kjo Unaz [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bashkim Spahiu - U Martove [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bajrami Dhe Luli - Tallava [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bajram Gigolli [ Live ] 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Bajram Gigolli - Hajde Shkojna Ne Pej - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] AZIZ MURATI 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Azem Ahmeti Live [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] AzdrenJetishi Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Avni Tafa - Falma falma dashurin (Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Avdullah Gjergjani [Album ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Avdi Mjeku - Po vjen kavaleri ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Aurela Gace Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Artan Jusufi - U Largove [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Artan Ferati - Foli Zemres - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Arta Bajrami - De luxe - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Armendi.Makica-Gruja.komandant.Album.2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava (2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Arjan Mamusha - Nje dit diele ( Album 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] ArbNor - Jeten time ty ta fala [ 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Arberie Beqiri - Luj me mua [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Arben Gashi - Moj katile e pa shpirt [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Arben Gashi - I mir i keq [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Anonimos - Merr Frym (Album 2009) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Altin Shalku [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ali Syla [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Albatrit Muqiqi - Boll [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Albani - Harmonia - Do te jesh e Imja (Albumi) EXLUSIVE [dir] 20-Nov-2017
[dir] Albana Valentina - Gajdexhiu [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Albana dhe Valentina - Lumja nana [ ALBUM 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Alban Blaku - Album ( Live 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ajshe Osmani - Her kollan her xhamadan ( Album ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Ajet Sinani - Ah Kur Vallzon [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Agroni Dhe Flora - Syni jem [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Agron Ahmeti - Buzet Tua [Album Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Afrimi Dani Libi Gili Anduena Viola - [Premier 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Afrim Muciqi,Agroni,Flora, - [ KOKTEL TALLAVA 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Afrim Haliti [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Aferdita dhe Erkan Kumanova - Nkajde te defit [ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Aferdita Demaku - Ne nuk na dhimbet malli - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
[dir] Adnan_Daci_-_Live 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] Adem Ramadani - Fukaraja Ilahi[ Album 2009 ] [dir] 20-Nov-2017
[dir] Adelina Tahiri - Vuaj [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] 7 Trandafilat - Instrumental Vajtues [Album 2009] [dir] 20-Nov-2017
[dir] 5.FATMIR HOXHA LIVE NE DARSEM [dir] 20-Nov-2017
[dir] 2po2 - Crazy Girl Album 2009 [dir] 20-Nov-2017
[dir] - Mahmut Ferati Dhe Shyhrete Behluli - Q Ka Ke Dasht E Ke Pas - Album - ( 2009 ) [dir] 20-Nov-2017
0 Files - 305 Kartela Madhësia gjithsej: 0.0  B    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu