Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] Naser Sulejmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] 2 Po 2 [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leonora Jakupi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Skender Shabani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Abedini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mendi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adelina Emini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ronela Hajati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vellezerit Memaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Adelina Ismajli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Adelina Tahiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lumnije Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Adelina Thaqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Misin Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adem Kastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nysret Muqiqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adem Ramadani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shaqir Cervadiku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adem Ramadani-Ilahi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Trix [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adnan Daci [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhela [dir] 12-Nov-2017
[dir] Adnan Isaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kristi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Adnan Kryeziu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Adrian Trebicka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Malesori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Adriatik Popaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Meriton Vatoci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Adx [dir] 15-Nov-2017
[dir] Muharrem Ahmeti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aferdita Demaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nexhat Osmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aferdita Dreshaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Remzia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aferdita Elshani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Salajdin Miftari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aferdita Sylejmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shpat Kasapi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Afrim Aliu dhe Qamil Hondozi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Teuta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Afrim Haliti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Valentina Kengji [dir] 12-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vjollca [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kema [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ylli Sefaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Afrim Muqiqi-Folklor [dir] 15-Nov-2017
[dir] Afrim Zejnullahu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kolazh me Bilbilat [dir] 14-Nov-2017
[dir] Afrimi dhe Dani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Labinot Rexha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Agb [dir] 15-Nov-2017
[dir] Linda Shabani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Agim Tejeci [dir] 15-Nov-2017
[dir] Luli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Agron Ahmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Agron Aliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mark Gojani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Agron Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mergim Kengetari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agron Llakaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mimoza Shkodra [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agron Macula [dir] 15-Nov-2017
[dir] Motrat Kryeziu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agron Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Naim Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agron Pefeqeli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nazmia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agroni , Lendita , Vjollca , Burimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Njazi Boneshta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agroni dhe Flora Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ramadan Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Agroni-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rifat Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ahmet Azizi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sabi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ahmet Limani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sef Duraj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aida Baraku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shkumbim Ismajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aida Cara [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shyhrete Behluli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ajet Sinani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sulltan Hajolli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ajshe Osmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tina-tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ajtene Derguti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vagabondi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Alban Blaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Valton Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Alban Mehmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Violeta Buqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Alban Skenderaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] West Side Family [dir] 12-Nov-2017
[dir] Albana Keqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhevahiret [dir] 12-Nov-2017
[dir] Albana Mesuri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Zajmina Vasjari [dir] 12-Nov-2017
[dir] Albana Musliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Albana Syla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kenge per Enver Hoxhen [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albana dhe Valentina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kosovare Hasi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albatrit Muqiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kumrije Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albina Demaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lena [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albina Hashani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albina Jakupi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lindor Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Albina's Band [dir] 15-Nov-2017
[dir] Luciano [dir] 14-Nov-2017
[dir] Aleksander Xhoka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lum Mitrovica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ali Syla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Machiato Band [dir] 14-Nov-2017
[dir] Alida [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mahmuti-Meda-Shkurtja-Motrat Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Alketa Vejsiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Marigona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Alma Bektashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Meda-Live [dir] 13-Nov-2017
[dir] Altin Shalku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mentor Ejupi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Altin Shira [dir] 15-Nov-2017
[dir] Merita Halili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Amaranda [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Amarda Arkaxhiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Miranda Hashani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Amir dhe Date [dir] 15-Nov-2017
[dir] Monika Salihu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Andi Shkoza [dir] 15-Nov-2017
[dir] Muaad ft.Simpatiko [dir] 13-Nov-2017
[dir] Andin Randobrava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Muzafer Islami [dir] 13-Nov-2017
[dir] Andos feat Xuxi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Naser Bytyqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anduena Tahiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nazife Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anila Lila [dir] 15-Nov-2017
[dir] Negjat Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anila Mimani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nexhmije Pagarusha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anita Take [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nrg-Band [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anjeza Branka [dir] 15-Nov-2017
[dir] Qendresa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anjeza Shahini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rema [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ansambli Tirana [dir] 15-Nov-2017
[dir] Reshit Gjini [dir] 13-Nov-2017
[dir] Antigona Rrustolli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Riza Zyberi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Antigona Sejdiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rozana Radi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anton Kala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sadik Kovani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Antre [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sanije Doberlani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Anxhela Peristeri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Senad Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arben Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shkelqim Kosova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arben Sadiku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shkurte Gashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arben Sinani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shqipe Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arberesha Hajdari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Silvi Ciko [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arberie Beqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Stelina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arberie Hadergjonaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Arbnor dhe Iliros [dir] 15-Nov-2017
[dir] Teuta Thaqi dhe Grupi Jehona [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ardian Gaxha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Top Fest 4 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ardian Rrusta [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tush Gjakova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ardian Salihaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Valbona Halili [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardiana [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vallja e Rugoves [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardiana Kabashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vellezerit Gashi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardiana Rama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vesa Luma [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardiani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Visar Peja [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardiani-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Votra [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ardit Gjebrea [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhavit Avdyli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Arflet Selmani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhemile Veselaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Argjend Lloga [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ylberi dhe Gafurri [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ariela Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Yrfeti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Arif Vladi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Zeqe Kryeziu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Arjan Mamusha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kejsi Tola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Arlind Bahtiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike 2008 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Arlind Majiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Klajdi Musabeliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Armend Makica [dir] 15-Nov-2017
[dir] Korab Jetishi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Armend Rexhepagiqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kozeta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Armend Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kujtesa Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Armendi dhe Vullneti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Labi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Arsim Kosova [dir] 15-Nov-2017
[dir] Laureta Meci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Arsim Lushtaku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Arta Bajrami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leotrim Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artan Bakija [dir] 15-Nov-2017
[dir] Linda Drenovci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artan Ferati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lindi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artan Jusufi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Liridoni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artan Kola dhe Anila Nimani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lori & Corona - Potpuri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artanet Instrumental [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lule Merkuraj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artiola Toska [dir] 15-Nov-2017
[dir] Luljeta Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Artushi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lumja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Asgje sikur dielli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Luta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Astrit Halitaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Magjuni-Besimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Astrit Mulaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati-Shaqir Cervadiku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Aurela Gace [dir] 15-Nov-2017
[dir] Majlinda Topanica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Aurela Gaçe [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mandi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Aurora [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mariza Ikonomi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Aurora Susuri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mc Records [dir] 14-Nov-2017
[dir] Avdi Cari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Meli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Avdi Mjeku [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mensur Kadriu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Avdullah Gjergjani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mentor Mripa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Avni Tafa [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mergim Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Avnos Feat DIbi - Hapi i Pare [dir] 15-Nov-2017
[dir] Merita Spahiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Azdren Jetishi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mhill Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Azem Ahmeti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mimoza Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Azemi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mira Janji [dir] 13-Nov-2017
[dir] Aziz Murati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mirlinda Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Azizi-Lori-Adnan-Shqipe Abazi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Mon Bisaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Baba Trodon [dir] 15-Nov-2017
[dir] Motrat Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Babeta Shahini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Motrat Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Babuka ft Nardi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Muhamet Sejdiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bajram Dobra [dir] 15-Nov-2017
[dir] Murat Gjoniku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bajram Gigoli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nadi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bajram Gigolli dhe Muhamet Sejdiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Naser Beqiri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bajrami dhe Luli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Naser Mitrovica [dir] 13-Nov-2017
[dir] Barbara [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nau nis dasma [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bashkim Spahiu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nazmi Makreshi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bedri Islami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nebahate Batllava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Behare Shala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nertila Koka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Behari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nexhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekim Deari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nikoll Nikprelaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekim Kumanova [dir] 15-Nov-2017
[dir] Noizy [dir] 13-Nov-2017
[dir] BekimKastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Nysret Haxha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekimi Mentori [dir] 15-Nov-2017
[dir] Qamil Handozi-Best Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Bardha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Qendrim Lutfiu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Cani-Tallava [dir] 15-Nov-2017
[dir] Redon Makashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekimi dhe Labi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Remzi Halimi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bekimi-Mentori-Mimoza [dir] 15-Nov-2017
[dir] Remzie Osmani dhe Nexhati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Beli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rexhep Vehapi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Berat Azemi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Berati dhe Qumilat - Live [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ron Rexhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Berkani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rovena Stefa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bertan Asllani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Rrufeja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besa [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sabri Fejzullahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besart Halimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Saimir Braho [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besiana Kertusha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sami Gashi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besim Bajrami [dir] 15-Nov-2017
[dir] Saranda Jonuzi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besim Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sejlan [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besim Muhaxheri Strinca [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sevime Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besim Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shemsi Bytyci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besimi dhe Mentori i vogel [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shkelzen Jetishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besjan Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shkurta Lahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besnik Nurkollari [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shota [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besnik Pamaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shpresa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besnik Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Shqipe Kastrati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Besniket [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sidrit Bejleri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Big Mama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Sinan Vllasaliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bilbilat [dir] 15-Nov-2017
[dir] Smajl Puraj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bilbilat nga Podujeva [dir] 15-Nov-2017
[dir] Suad Ajdini [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] TNT [dir] 13-Nov-2017
[dir] Bleona Qerreti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tefta Kondo [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerim Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Teuta Kurti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerim Gashi [dir] 15-Nov-2017
[dir] The dreams [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerim Nuredini - Valle Dasmash [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tini [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerim Ramadani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Top Fest 6 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerim Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Tuna [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blerina Osaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Unikkatil [dir] 13-Nov-2017
[dir] Blero [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vajzat E Shkupit [dir] 12-Nov-2017
[dir] Blerta Mulliqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Valbona Spahiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Blertina Shabani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vali Live [dir] 12-Nov-2017
[dir] Blinera Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Valon Azizi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bojken Lako [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vellezerit Abazi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bora Fera [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vellezerit Haxhiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Brahim Qetaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vellezerit Susuri [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bubulina Krasniqi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Viki ft Genc Prelvukaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bujar Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Violeta Kukaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bujar Qamili [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vitori Leksaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bujari i Vogel [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vjollca Haxhiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Bukurije Morina [dir] 15-Nov-2017
[dir] Vw Xhet [dir] 12-Nov-2017
[dir] Buqe Rama [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xeni [dir] 12-Nov-2017
[dir] Burim Aliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhavit Sadiku [dir] 12-Nov-2017
[dir] Burim Hoxha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xhema [dir] 12-Nov-2017
[dir] Burim Kastrati [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xheti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Burimi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Xili [dir] 12-Nov-2017
[dir] Burimi dhe Sanimetja [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ylli Bllaka [dir] 12-Nov-2017
[dir] Butrinti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ymer Bajrami [dir] 12-Nov-2017
[dir] Cani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Zaim Berisha [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ciljeta [dir] 15-Nov-2017
[dir] Zanfina Ismajli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kastriot Tusha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zina [dir] 12-Nov-2017
[dir] Cima , Dulla [dir] 15-Nov-2017
[dir] Corona [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kastro Zizo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Cyanide [dir] 15-Nov-2017
[dir] Keli [dir] 14-Nov-2017
[dir] D.O.G [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kenan Salihu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Da Ghost Ft. Blero [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kenga Magjike2007 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Dafina Dauti [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kenge te Shqiperise se jugut [dir] 14-Nov-2017
[dir] Dafina Zeqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Koda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Daim Lala [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kollazh [dir] 14-Nov-2017
[dir] Dani [dir] 15-Nov-2017
[dir] Korab Shaqiri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Drenusha Latifi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Koza Nostra [dir] 14-Nov-2017
[dir] Drilandi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kreshnik Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Drilon Berisha [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kthjellu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Drita Jetishi [dir] 15-Nov-2017
[dir] Kujtim Prodani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Drita Musliu [dir] 15-Nov-2017
[dir] Këngë per femije [dir] 14-Nov-2017
[dir] Dritero Shaqiri [dir] 15-Nov-2017
[dir] Labinot Bajgora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Dritero Shaqiri dhe Nazim Gagica [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lalushi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Driton Emini [dir] 15-Nov-2017
[dir] Ledina Qelo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Driton Obertinca [dir] 15-Nov-2017
[dir] Lendita Selimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Driton Sopaj [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leonora Bahiti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Duble G Army [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leonora Poloska [dir] 14-Nov-2017
[dir] Duda [dir] 15-Nov-2017
[dir] Leta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Duli [dir] 15-Nov-2017
[dir] Linda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Duo Tropicana [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Halimi - Te dua vertete [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eda Zari [dir] 14-Nov-2017
[dir] Linda Zanzi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi Furra [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi Malaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Liridon Kelmendi - Moj Tradhtare [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edi dhe Rifadija [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lirie Morina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edita Sopjani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edmond Muho [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lrc-Extazy [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edmond Saliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lul Vushtria [dir] 14-Nov-2017
[dir] Edona Llalloshi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lule Mustafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Egzona Gjombalaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lulja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ejup Gimolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lulzim Sadiku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ekremi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elham Bekteshi dhe Sokol Ahmeti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumja-Dasmash [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lumnije Ramadani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eli Fara [dir] 14-Nov-2017
[dir] Lyrical Son [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elinda dhe Ardit [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mad Lion [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elita 5 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Magjuni-Tafa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elita Reqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmut Ferati-Folklor [dir] 14-Nov-2017
[dir] Eliza Hoxha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mahmuti,Shyhretja,Shkurjta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elmi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Majlinda Kryeziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elmirandi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Maki [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mali [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elsa Lila [dir] 14-Nov-2017
[dir] Manjola Nallbani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elton Deda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mariola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elvana Gjata [dir] 14-Nov-2017
[dir] Marjeta Billo [dir] 14-Nov-2017
[dir] Elvana Sadriu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Masar Gjakova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ema Bytyqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Meda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Emi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mega-Labia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Emine Toska [dir] 14-Nov-2017
[dir] Memi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Emir Batllava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mendim Elezkurtaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Emira [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mensure [dir] 13-Nov-2017
[dir] Emira Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mentor Kurtishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Emrah-K [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mera Zymberi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Endrit Duraku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mergim Mjeku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Eneida Tarifa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Merita Bunjaku [dir] 13-Nov-2017
[dir] Enilda ft.Ardrit [dir] 14-Nov-2017
[dir] Merita Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Enis Patoku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Meriton Hajdari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Enklenda Qesku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Merlisa Morina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Enver Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mihrie Braha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Enver Kolgeci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mima [dir] 13-Nov-2017
[dir] Eranda Libohova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mimoza Nelaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Erin Korini [dir] 14-Nov-2017
[dir] Minatori [dir] 13-Nov-2017
[dir] Erisa Dragoshi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mira Konqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Erkan Kumanova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mirash dhe Kol Bardheci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermal Fejzullahu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mirsa Kercelli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermal Mamaqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Mixha Bib [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermali vogel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Monika Kristela [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermelinda Lajcaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Motrat Bujari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermira Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Motrat Hajzeri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermira Babaliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Motrat Musta-Folklorike [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ermira Kola [dir] 14-Nov-2017
[dir] Motrat Sylejmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ernim Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Muhamet Rugova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Eroll Murati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Muhamet Sejdiur dhe Bujar Gigolli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ersani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Muharrem Qena [dir] 13-Nov-2017
[dir] Esad Ademi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Musa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Eta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nada [dir] 13-Nov-2017
[dir] Etno Engjujt [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naim Abazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] EuroVision 2009 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Eva [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naser Berisha [dir] 13-Nov-2017
[dir] ExtaSy ft B-eX [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naser Maqedonci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fadi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naser Rexhepi ft. Sebi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fadil Zariqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naser Tmava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fadili Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Naxhije Fejza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fadili dhe Vjosa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nazmi Aliu Ilahi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fahrije Zogaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nazmi Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Faik Rama [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nazmije Mustafa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nebi Halili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Faraoni G [dir] 14-Nov-2017
[dir] Neolit Band [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatime Sabedini [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nexha Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatime Sokoli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nexhati-Meda-Ademi-Mahmuti-Shaqa [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatlum Ibrahimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nexhmedin Gaxherri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatlum Llugaliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nezir Voka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatmir Elezi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nimon Mushkolaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatmir Hoxha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Njomza Mejsinu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatmir Morina [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nora Istrefi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatmire Mjeku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nuredin Avduli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Faton Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nysret Hyseni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Faton Rugova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Nysret Sheremeti [dir] 13-Nov-2017
[dir] Faton Ukiqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Qelik [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatos Kryeziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Qendrim Kodraliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatos Osmani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rama [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fatushi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rasim Sopi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Feduard Zikolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rejhana [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fer [dir] 14-Nov-2017
[dir] Remi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ferid Masurica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Remzi Leka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Feridi dhe Kadencat Live [dir] 14-Nov-2017
[dir] Remzie Osmani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Festim Avdiu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Remzija, Shkurtja, Afrimi dhe Beka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Festivali RTSH 2oo9 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Resmie Zeqiri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fidaim Aliu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rifadie Grajqevci [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fidan Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rikthimi&Big Man [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fidan Princi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ritmi i Rruges [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fidani Vogel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Romina Alia [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fidannex [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rona [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fikrie & Shkurte Lushaku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rovena Dilo [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fisniket [dir] 14-Nov-2017
[dir] Roy [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fitim Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Rrezarta Shkurta [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fitnete Tuda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ryva Kajtazi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fitore Shashivari [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sabiani [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fjolla [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flamur Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Safet Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flamur Terziu [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sala Bekteshi-Ramize Caka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flora Gashi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Salim Arifi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flora Kurti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Samir Aliu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flora, Adanani, Lori dhe Ymeri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sanimete Krasniqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flori [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sarkazma [dir] 13-Nov-2017
[dir] Florian Krasniqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sef Gjakova [dir] 13-Nov-2017
[dir] Floriani i Vigel [dir] 14-Nov-2017
[dir] Selami Kolonja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Florim Hatipi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sevi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Florimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shana Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Flurimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shemi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Fontana [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shipdon Lela [dir] 13-Nov-2017
[dir] Franqesko Radi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shkelzen Doli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Frederik Ndoci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shkukri Abdullahu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Free Mc's [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shkumbin Kryeziu [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ganimete Asllani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shkurte Fejza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ganimete Jashanica [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shkurtja,Shyhreti,Remzia-Potpuri [dir] 13-Nov-2017
[dir] Ganja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shpat Deda [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazi , Xheza , Pandora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shpend Xhemajli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazi dhe Buqja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shqipdona Behluli [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazi-Shyhretja-Live [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shqipe Hasanaj & Stiven Hasanaj [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazmend Goliqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shqipja Dhe Stineni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazmend Islami [dir] 14-Nov-2017
[dir] Shyhrete Behluli&Mahmut Ferati [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazmend Kelmendi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Silva Gunbardhi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazmend Rama [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sinan Hoxha [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gazmend Ukaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sinan Zylbehari [dir] 13-Nov-2017
[dir] Geni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Skills [dir] 13-Nov-2017
[dir] Genta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Soni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Genta - Bertan - Nora - Bleona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Stine [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gerta [dir] 14-Nov-2017
[dir] Suada Bytyqi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gezim Doberdolani [dir] 14-Nov-2017
[dir] Sulltani-Uka [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gezim Nika [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tafa tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gezim Uka [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tallava-Boleros [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gezuar Me Therandamusic 2009 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tereza [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gili [dir] 14-Nov-2017
[dir] Teuta Durmishi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gjurmet [dir] 14-Nov-2017
[dir] Teuta Selimi [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gjyle Qollaku [dir] 14-Nov-2017
[dir] Teuta,Pandora,Mimoza,Valtoni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gjyste Vulaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tili [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gold Ag [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tingulli 3 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Top Fest 3 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Granit Ahmeti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Top Fest 5 [dir] 13-Nov-2017
[dir] Granit Hyseni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Trina [dir] 13-Nov-2017
[dir] Gresa [dir] 14-Nov-2017
[dir] Troja [dir] 13-Nov-2017
[dir] Greta Berati [dir] 14-Nov-2017
[dir] Tuni [dir] 13-Nov-2017
[dir] Greta Koci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ukshini-Tallava [dir] 13-Nov-2017
[dir] Greta Koçi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vace Zela [dir] 12-Nov-2017
[dir] Grupi 403 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vahdet Haxhimustafa [dir] 12-Nov-2017
[dir] Grupi Muzikor Eliona [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vajzat nga Kosova [dir] 12-Nov-2017
[dir] Grupi Tung [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valbona Mema [dir] 12-Nov-2017
[dir] Grupi-7me7 [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valdeti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ibrahim Kasami [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valentina Rama [dir] 12-Nov-2017
[dir] Idriz Kapetoni - Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valle me tupana [dir] 12-Nov-2017
[dir] Idrizi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valmir Delia [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ilahi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valon Miftari [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ilir Shaqiri [dir] 14-Nov-2017
[dir] Valza Bajra Ft. Don pizhi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Iliret [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vellezerit Aliu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ilirjana Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vellezerit Gjergjani [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ingrid Gjoni [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vellezerit Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Instrumental [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vellezerit Mziu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Instrumental me Kitar [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vera Oruqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Inva Mula [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vikena Kamenica [dir] 12-Nov-2017
[dir] Irena [dir] 14-Nov-2017
[dir] Viola [dir] 12-Nov-2017
[dir] Irma Libohova [dir] 14-Nov-2017
[dir] Violeta Kajtazi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Islam Hakaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Viona Shabani [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ismet Bexheti [dir] 14-Nov-2017
[dir] Visar Rexhepi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ismet Demaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vizi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ismet Peja [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vjollca Buqaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Ismeti Dhe Serbeze Demaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vjollca Luka [dir] 12-Nov-2017
[dir] Istref Berisha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Vullnet Zhuniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jani Meda [dir] 14-Nov-2017
[dir] Wes Alboz [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jaseri Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Wnc [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jehona Sopi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xhafer Ahmetaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jemayli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xhavit Bistrica [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jeta Faqolli [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xheki [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jeton Cermjani dhe Qumilat [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xhelali dhe Bajram Haliti [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jeton Kuqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xhemil Salihu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jolanda Puci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xheni [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jona Kapllanaj [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xhevahire Bytyqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Jonida Maliqi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xheza [dir] 12-Nov-2017
[dir] Juanes Tango [dir] 14-Nov-2017
[dir] Xiu [dir] 12-Nov-2017
[dir] Juliana Pasha [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ylli - Tallava [dir] 12-Nov-2017
[dir] Julka [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ylli Demaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kadenca [dir] 14-Nov-2017
[dir] Yllka Kuqi - Zeq Kuqi Dhe Arberia Hadergjonaj [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kadenca dhe Suada Bytyçi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Ymerli Krasniqi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kadria [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zahide [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kadria-Merita-Tallava [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zaim Hasrama [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kadrush Rahoveci [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zanfina II [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kaltrina Bajgora [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zenel Zekolli [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kaltrina Selimi [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zikli Vesi [dir] 12-Nov-2017
[dir] Kapsamun [dir] 14-Nov-2017
[dir] Zyber Avdiu [dir] 12-Nov-2017
0 Files - 839 Kartela Madhësia gjithsej: 0.0  B    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu