Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[dir] Edona Llalloshi - Live [dir] 14-Nov-2017
[24] Edona Llalloshi - Mbetem Keq.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Pse nuk ma thua.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Nuk Fali Gabime.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Per ty po flas.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi- S'dua hiq.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Te kam dashur duet Edona dhe Miloti.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Beat box.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Pranoje.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llallloshi - Simpatia.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Popullore.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Vetem nje puthje.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Dite per dite-E RE.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Mos luaj me zjarr.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Fjalet me Kuptim.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Ika nga ti.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Gjenerata.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Prita shume.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Nese rri me tz- E RE.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Zemer Guri.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Me thuaj tash.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Fjale nuk po gjeje.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Perfundoj.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Pik ne zemer.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Kush po te pelqen.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Zjarr.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] EdonaLlalloshi-Llogaria.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Lalloshi - Kthemi Endrrat.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llalloshi - Thuaj me ze.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Llaloshi - Moj Katile-E RE.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edona Lalloshi - Djali i kosoves time.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
30 Files - 1 Kartela Madhësia gjithsej: 103.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu