Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Edi Furra - Live Potpuri 6.mp3 60.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Mora dajren dols qingije.mp3 8.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Jemi mbledhur te festojme.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Tuma Kuqe.mp3 15.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Kenget e vjetra.mp3 21.0 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Ah moj Shkoder Shkodrra jon.mp3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Oj raki moj raki.mp3 10.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 3.mp3 102.8 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 1.mp3 46.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Keng te lehta.mp3 42.2 MB 18-Apr-2011
[24] Track No10.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Moj Tiran.mp3 9.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edi dhe Fatos Furra - Moj Drenusha .mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Track No08.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Track No09.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Paskem qen martu gabim.mp3 9.4 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 8.mp3 69.2 MB 18-Apr-2011
[24] Edi dhe Fatos Furra - Ti ku ke moj Shazo.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Track No05.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 4.mp3 97.7 MB 18-Apr-2011
[24] Track No02.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Trendafile qelur.mp3 7.3 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra dhe Tosi - Sofra.mp3 71.6 MB 18-Apr-2011
[24] Track No06.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Po m'thone shoket pijetar.mp3 9.9 MB 18-Apr-2011
[24] Track No04.mp3 179.4 KB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Sulqe begu.mp3 7.4 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 7.mp3 26.3 MB 18-Apr-2011
[24] Track No12.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi dhe Fatos Furra - Bukuri moj bukuri.mp3 7.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edi dhe Fatos Furra - Po bojm lum.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 5.mp3 25.6 MB 18-Apr-2011
[24] Track No14.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - More lli more krajl.mp3 11.2 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Live Potpuri 2.mp3 18.1 MB 18-Apr-2011
[24] Track No01.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Track No13.mp3 1.1 MB 18-Apr-2011
[24] Edi Furra - Qobani.mp3 8.5 MB 18-Apr-2011
[24] Track No11.mp3 1.9 MB 18-Apr-2011
[24] Track No03.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Track No07.mp3 1.6 MB 18-Apr-2011
41 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 752.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu