Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] BUJAR QAMILI - SI TJA BEJ UNE I MJERI.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Ej goce c'fare po ban valle.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - MOS U LARGO.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Coje goten.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - dit e nate.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - MA JEP DOREN VASHE.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Bukurise shqiptare valle.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - C`PO KENDON BILBILI.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - SA E AMEL ASHT DASHNIA.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - NUK JAM MA SIKUR ATEHER.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bujar Qamili & Artiola Toska 2006.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Mi dhe flake mallit tim.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Sa E Bukur Keka Gjyla valle.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - TAKSIRAT Q`MKA XAN MUE.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Dallandyshes.mp3 5.0 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI & Artiola - Je e vogel rrumbullak valle.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Zemer mbas gjerdanit ke nje emer.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - fat i zi.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - AH`PRANVERA.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Syni synin dashuronte.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - ZERA NE FUND TE DETIT.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - ajo sot martohet.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] BUJAR QAMILI - Potpuri Shkodrane valle.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
23 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 84.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu