Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Besnik Nurkollari-Ti me je si nje pik loti.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Cantare.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Potpuri.mp3 9.8 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Sa te jem gjall ti shpirtin falma.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Qoje koken mos u dorzo.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Tallava-E fort.mp3 20.0 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Tallava-E Nxet.mp3 10.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Lujma doren.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Vet me the te dua.mp3 1.8 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Sonte qdo gje kisha dhen.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Mos u largo.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Hajde hajde oj zemer.mp3 5.9 MB 18-Apr-2011
[24] BESNIKI NATA 2.mp3 223.6 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Po te pres te shadervani.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Besnik Nurkollari-Tallava.mp3 8.7 MB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 306.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu