Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Bajrami dhe Luli - Ja kam nis me kendue per shoqni.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Ne drras te vekut kush po qan.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Lujmi lujmi durt e bardha.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Kur e pash at vajzen te shkolla.mp3 5.2 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Qka ka gurbeqari nan.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Dul lulia te bunari.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Vllau jon i embel.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Per bekimin tallava.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Kur i mbush 20 vjet oj nan.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Destan begu.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - E ngoni shok aman.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - 17 Shkurt.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Bajrami dhe Luli - Tallava per Halilin.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 56.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu