Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Oj e embel o sheqer.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - O ti djal pa martue.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Koka puna mir me vend.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - Me dit qik qe me len vet.mp3 2.4 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Koka kan e shkrume.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Me dy defe bjen muzika.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Ju do luni e vallzoni.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - Oj e mir e bukur shum.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Luni vajza luni quna.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Lule e kuqe lule e bardh.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 29.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu